Ubezpieczenie na życie w Zabrzu

Ubezpiecz swoje życie i zatroszcz się o najbliższych

Ubezpieczenie na życie to oferta dla wszystkich tych, którzy pragną zabezpieczyć siebie oraz swoich bliskich na wypadek trudnych sytuacji życiowych. Ciężka choroba lub niespodziewane odejście powodują czasem, że rodzina traci poczucie bezpieczeństwa finansowego. Dlatego proponujemy szeroki wybór polis na życie, dzięki którym zabezpieczysz tych, których kochasz i na których ci zależy na wypadek, gdy Ciebie zabraknie. Nasza oferta jest wiarygodna i bezpieczna, ponieważ współpracujemy wyłącznie z najlepszymi partnerami.

Daj swoim najbliższym
poczucie bezpieczeństwa

Ubezpieczenie na życie

Przyjdź porównać ceny

Dzięki polisom na życie będziesz pewny, że twoja rodzina nie pozostanie z problemami sama i zostanie zabezpieczona finansowo. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne pakiety, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia na życie w Zabrzu, to zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, na miejscu udzielimy szczegółowych informacji i odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Ubezpieczenie na życie

Wypełnij poniższy formularz, a my sporządzimy dla Ciebie kalkulacje ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb.


W przypadku osób bezrobotnych lub emerytów proszę podać ostatnio wykonywany zawód

Czy w dniu podpisania deklaracji?

1. Ubezpieczony posiada orzeczenie o niezdolności do pracy lub uprawnienia do otrzymywania świadczeń rehabilitacyjnych lub orzeczenie o niepełnosprawności?

2. Ubezpieczony przebywa na zwolnieniu lekarskim lub w ciągu ostatniego roku licząc od daty podpisywania deklaracji przebywał na zwolnieniu lekarskim dłużej niż 30 kolejnych dni?
Nie dotyczy sytuacji, gdy zwolnienie lekarskie dotyczy/dotyczyło tylko i wyłącznie złamania kończyn dolnych i górnych, skręcenia i zwichnięcia kończyn dolnych górnych, usunięcia wyrostka robaczkowego, migdałków oraz zwolnienia lekarskiego na osoby trzecie (np. dziecka, małżonka)?

3. Ubezpieczony przebywa w szpitalu, hospicjum lub zakładzie opiekuńczo-leczniczym lub w innej podobnej placówce?

Musisz wskazać odpowiedź na każde z poniższych pytań. W przypadku odpowiedzi "TAK" na którekolwiek z pytań, umowa ubezpieczenia nie może być zawarta.

Zabrze, ul. Wolności 288

(obok urzędu miasta)

Pon-Pt: 8:30-17:00
Sob: 10:00-12:00

umbrella
phone white

500 195 197
501 336 324
500 017 499

icon3